انتقال فایلهاتون به هاست دیگر

با توجه به افزایش قیمت دلار بر خلاف میلمون چاره ای نداریم که قیمتها رو بالا ببریم. در صورتیکه میخواهید فایلهاتون رو به هاست دیگری که قیمتهاشون رو بالا نمیبرن منتقل کنید میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید تا برای انتقال فایلهاتون به شما کمک کنیم.

پیشنهاد ما برای انتقال فایلهاتون هاستهای داخل ایران هست گرچه کیفیت اونها پایینتر از هاستهای خارج هست اما اگر بتونید به صورت اسپانسری تهیه کنید هزینه کمتری خواهید داد. به این دلیل که ما هاست هستیم و اسپانسری به ما تعلق نمیگره اما به سایت شما ممکن هست داده بشه.

در مورد انتقال فایلها در صورتیکه بخواهید به کمک ما انتقال بدید حتما باید حجم هارد سرور جدید شما به اندازه فایلهاتون باشه و هاست بیگهاست خودتون رو باید در تمام مدت به صورت اکتیو باشه و پرداخت کرده باشید. دقت کنید که انتقال فایلها به سرورهای داخل ایران بسیار بیشتر زمانبر خواهد بود.

در صورتیکه از سیستم VIP استفاده میکنید دیتابیس کاربران و فایلها رو میشه در اختیار شما قرار داد اما انتقال به اسکریپت جدید با خودتون (پشتیبان اسکریپت ) هست.

طریقه انتقال فایلها:

برای انتقال فایلها شما نیاز به نرم افزار aria2 دارید.در سرورهای لینوکس از طریق پکیج منیجر لینوکس و برای ویندوز از طریق لینک زیر قابل دانلود هست

https://github.com/aria2/aria2/releases/download/release-1.34.0/aria2-1.34.0-win-32bit-build1.zip

بعد از باز کردن محتویات زیپ از منوی run دستور cmd.exe رو اجرا کنید تا کامند ویندوز باز شود.

یک فایل user123.txt که لیست فایلهای شما با فولدر مربوطه در آن قرار دارد را پشتیبانی در اختیار شما قرار خواهد داد.

از طریق دستور زیر میتوانید فایلهای خود را در سرور جدید دانلود کنید

aria2c.exe -c -i user123.txt

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *