مشکل درگاههای واسط

سلام

متاسفانه در طی چند روز گذشته بعضی از درگاههای واسط به مشکل قانونی برخوردند. از اونجایی که این سایتها باید از بانک مرکزی مجوز داشته باشند و هیچکدوم ندارند احتمال بسته شدن هرکدوم وجود داره. در صورتیکه درگاه واسط شما به مشکل برخورده سعی کنید از یک درگاه دیگه با معروفیت کمتر استفاده کنید و سعی کنید پولتون تو حساب اونها نباشه و به سرعت درخواست تسویه بدید.

در گذشته ما به خاطر مشکلات درگاههای واسط میخواستیم یک درگاه خودمون به کاربران اختصاص بدیم اما بعد از بررسی مشکلات قانونی و مالیاتی منصرف شدیم و حالا میخوایم این کار رو به نوشتن یک اسکریپت واسط تغییر بدیم بطوریکه شما یک دامنه برای خودتون تهیه کنید و برای اون نماد اعتماد و درگاه بانکی دریافت کنید و برای همه سایتهای خودتون از یک درگاه استفاده کنید.

البته تهیه درگاه و نماد اعتماد مشکلاتی هم داره برای مثال هزینه تایید درگاه که حدودا ۳۵ تومن میشه و نیاز به تایید آدرس تلفن و آدرس داره و همچنین قرارداد بانکی که اصولا هزینه خاصی بجز ارسال مدارک نداره. و البته مالیات ارزش افزوده که توسط شما یا کاربرتون باید پرداخت بشه (حتی اگه درگاه به صورت شخصی باشه و شرکتی نباشه)

اسکریپت برای این کار در دست تهیه هست که سعی میکنیم تا آخر فروردین آماده بشه و در اختیار شما قرار داده بشه.

سال نو مبارک

و بر آمد بهاری دیگر1_1300103222wall2

مست و زیبا و فریبا ، چون دوست

سبدی پیدا کن ،

پر کن از سوسن و سنبل که نکوست

همره باد بهاری بفرست :

پیک نوروزی و شادی بر دوست !